Bartosz Szpot

osteopata warszawa
mgr BARTOSZ SZPOT D.O.

dyplomowany osteopata (FICO)
dyplomowany ortopedyczny terapeuta manulany (IFOMPT)
magister fizjoterapii

Fizjoterapeuta, dyplomowany terapeuta manualny oraz osteopata, założyciel kliniki Osteopatia.Warszawa. Kształci się i zdobywa doświadczenie w Polsce, a także za granicą. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia (1999), po studiach uczestniczył w licznych kursach doszkalających.

Ukończył 5-letni kurs w koncepcji Kaltenborn-Evjent (2009), zdobywając tytuł ortopedycznego terapeuty manualnego OMPT (2009), a następnie Flanders International College of Osteopathy, gdzie otrzymał z wyróżnieniem tytuł dyplomowanego osteopaty (20015). 

Obecnie studiuje w John Wernham College of Classical Osteopathy w Maidstone (UK) oraz w Sutherland Cranial College of Osteopathy (UK)

Od dwóch lat tworzy i realizuje projekt edukacyjny, w ramach którego prowadzi autorskie szkolenia dla fizjoterapeutów, których organizatorem jest Szkolenia Mazur oraz FizjoSystem – Szkolenia

Jest również wykładowcą w Still Academy of Osteopathy, w której pełni także funkcję przewodniczącego komisji egzaminacyjnej.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu, przez ponad dwadzieścia lat wykształcił własny warsztat i styl pracy manualnej z pacjentem. Pracuje z każdym pacjentem bez względu na wiek i kondycję zdrowotną. Przywiązuje szczególną wagę do kwestii odżywiania i profilaktyki.